Prezent na rocznicę dla niego

Prezent na rocznicę dla niego

Mężczyźni raczej nie są tak subtelni jak kobiety i nie dają aluzji, co do prezentu, który chcieliby dostać. Kobiety muszą się wysilić, żeby trafić z wymarzonym prezentem. Słodkie upominki, które możemy wręczyć to właściwie tylko wstęp do głównego prezentu.

Rajd na torze

Jeśli twój facet uwielbia samochody i szybką jazdę, wykup mu godzinę na torze, żeby mógł wyszaleć się jakiś super szybkim autem. Z pewnością taka doza wrażeń zadowoli twojego mężczyznę. Dla amatorów silnych wrażeń jest dużo dostępnych atrakcji, takich jak skok ze spadochronem czy lot szybowcem.

Coś dla domatora

A może twój mężczyzna raczej nie lubi adrenaliny i zdecydowanie woli zostać w domu? Przygotuj mu zatem niezapomniany dzień w czterech kątach. Zacznij od jego ulubionego śniadania podanego do łóżka. Potem zaproponuj do zjedzenia słodkie upominki, którymi razem będziecie się mogli raczyć leżąc w łóżku.

Wspólna sprawa
Rocznica to właściwie święto was obojga, więc może warto wymyślić coś wspólnie? Wycieczka, kolacja przy świecach czy lot balonem? Chyba że umówiliście się, że co roku kto inny przygotowuje ten wspaniały dla was dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *