Co można zlecić firmie transportowej?

Co można zlecić firmie transportowej?

Firma transportowa to nie tylko transport i przeprowadzki, na co jeszcze możemy liczyć wynajmując firmę transportową? Okazuje się, że firmy mają różne zlecenia, które nie tylko dotyczą przeprowadzek mieszkań.

Dostarczenie choinki do urzędów czy kościołów

Transport niewielkiej choinki na pewno dla wielu z nas nie stanowi problemu. Samodzielnie zajmujemy się zapakowaniem takiego drzewka do naszego samochodu osobowego, które z reguły się tam mieści. Problem stanowi choinka, która jest wysoka na kilka metrów i nie zmieści się do osobówki.

Przewóz eksponatów muzealnych

Firma transportowa, jeśli tylko ma odpowiednie uprawnienia zajmuje się również przewozem eksponatów muzealnych, jednak jest szereg wytycznych mówiących o tym, w jaki sposób obchodzić się z dziełami sztuki i jest to zadanie niełatwe. Poza tym odpowiedzialność za taką usługę jest zbyt duża i przerasta możliwości niejednego przewoźnika

Wiekowe meble z twojego domu

Być może posiadasz w domu szafę, która ma ponad 100 lat i zastanawiasz się jak ją przewieźć? Albo pianino, które ważny około 300 kg.? Lepiej transport takich wartościowych przedmiotów zlecić specjalistom, którzy wiedzą lepiej od nas jak to zrobić i na pewno nie dopuszczą do tego, żeby doszło do jakiegokolwiek uszkodzenia.

Duże akwarium z rybkami? Dla specjalistów to nie problem

Masz w domu rybki? Nad ekosystemem pracowałeś bardzo długo? Firma transportowa na pewno bezpiecznie przewiezie twoje akwarium. Na pewno 80 % wody na czas transportu będzie trzeba odlać w inne pojemniki a rybki umieścić w specjalnych foliowych woreczkach. Jednak całe przedsięwzięcie odbędzie się szybko i sprawnie i zajmie najwyżej kilka godzin.

To tylko niektóre zlecenia, którymi może zająć się firma transportowa, jednak jak znaleźć tę odpowiednią? Wpisując w wyszukiwarkę Google frazę transport i przeprowadzki wyświetlą nam się różne firmy, warto poczytać opinie na ich temat, zanim zdecydujemy się na współpracę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *