Ekrany multimedialne i projekcyjne – kupić czy wynająć?

Ekrany multimedialne i projekcyjne – kupić czy wynająć?

Profesjonalnie przygotowana prezentacja multimedialna, przedstawiająca projekt danej kampanii promocyjnej, spot reklamowy czy najnowszy produkt wprowadzany na rynek, nie będzie komunikatywna dla odbiorców, jeśli do jej przedstawienia nie zostanie wykorzystany właściwy ekran projekcyjnego. W zasadzie jest on wręcz niezbędny przy używaniu profesjonalnych projektorów multimedialnych. Nie dość, że zwyczajnie umożliwia wyświetlenie obrazu to daje też idealnie gładką, jednolicie białą powierzchnię, na której widać wszystkie szczegóły wyświetlanych filmów czy grafik lub zdjęć i tekstu.

Ekran projekcyjny jest rzeczą potrzebną w każdej firmie, jednak nie każda z nich będzie używała go równie często. Wszystko zależy od naszych potrzeb i częstotliwości wykorzystywania danego sprzętu. Stoimy więc przed dylematem kupić czy wynająć. Na szczęście firma Szok oferuje dwa rozwiązania – firmom, które potrzebują ekranu jako stałego wyposażenie doradzi i zaprezentuje najlepsze wyjście a tym, którzy potrzebują sprzęt na jednorazową prezentację doradzi wynajem możliwie jak najlepszego. Wszystko po to, aby osoby obecne na wydarzeniu nie miały żadnych problemów z zapoznaniem się z treścią widoczną na ekranie projekcyjnym.

Ekrany biurowe i ramowe

Na stronie www.szok.biz/ekran-diodowy-led znajdziemy ekrany zarówno biurowe, jak i ramowe. Pierwsze to ekrany projekcyjne służące wyłącznie do prezentacji przedniej o uniwersalnych wymiarach kwadratu 180 × 180 cm. Taki ekran rozkładany jest na statywie z trójnogiem, z wysuwaną na zasadzie rolety powierzchnią projekcyjną. Jego główne zastosowanie to małe sale konferencyjne w hotelach i centrach szkoleniowych oraz w szkołach. Z kolei ekran ramowy to taki, w którym powierzchnia projekcyjna rozpinana jest na ramie. Sama rama z powierzchnią projekcyjną montowana jest na rozkładanych nogach. Wymiary są różne, dostosowane do potrzeb klienta. Rozwiązanie posiada w zestawie powierzchnię do przedniej oraz tylnej projekcji. Zastosowanie ekran taki znajdzie w dużych salach konferencyjnych, eventach, festiwalach, aulach czy salach kinowych.

Montaż i transport ekranów

Montaż zamówionych w firmie Szok ekranów jest dość prosty, ponieważ wykonywane są w całości. Z kolei montaż ekranów ramowych nie jest trudny, ale wymagać będzie pomocy przynajmniej drugiej osoby. Montaż polega na złożeniu ramy ekranu, na której rozpina się powierzchnię projekcyjną a następnie do ramy ekranu montuje się nogi, które stabilizują całość konstrukcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *