Funkcje ściany interaktywnej

Funkcje ściany interaktywnej

Technologia interaktywna zaskakuje nas na każdym kroku. Praktycznie z dnia na dzień pojawiają się nowe rozwiązania, które rewolucjonizują nasze myślenie o edukacji, kulturze, reklamie i marketingu. Ten dynamiczny rozwój przyniósł ostatnio ciekawy wynalazek, jakim jest ściana interaktywna. Wykorzystuje ona technologię multi-touch, umożliwiając jednoczesną interakcję wielu osób. Co jeszcze potrafi?

Koniec z zamartwianiem się wielkością wyświetlanej przestrzeni – obraz na ścianie interaktywnej osiąga przekątną nawet 250 cali! Na całość składają się połączone ze sobą bezszwowo ekrany LCD, które zapewniają najlepszą jakość efektów wizualnych. Eventy, targi, szkolenia, prezentacje, konferencje, to zaledwie kilka okazji, podczas których możemy wykorzystać interaktywną ścianę.

Bogata oferta

Możliwości, jakie oferuje ściana interaktywna, świetnie sprawdzi się tam, gdzie chcemy przedstawić wyniki swojej pracy, a jednocześnie zaangażować odbiorów w swoje wystąpienie.

Mobilna ściana interaktywna

Prezentacje czy eventy odbywające się poza firmowym biurem stały się już biznesową codziennością. Z tego powodu warto pomyśleć o mobilnej ścianie interaktywnej ściana, która szybko okaże się niezastąpionym kompanem naszej pracy. Składa się na nią aluminiowa konstrukcja wyposażona w specjalne jezdne kółka, na której instaluje się ścianę zbudowaną z wielu monitorów. Rozwiązanie to znacznie ułatwia transport i pozwala na profesjonalną prezentację multimedialną w dowolnych warunkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *