Innowacyjne stoły multimedialne

Innowacyjne stoły multimedialne

Nowoczesny stół multimedialny, do którego zostanie opracowywana specjalna, spersonalizowana aplikacja dostosowana do funkcji, jaką urządzenie ma spełniać. Rozwiązanie to posiada nieograniczone możliwości, które można wykorzystać na wiele rozmaitych sposobów – od reklamowych do naukowych. Stół taki sprawdzi się również w poczekalni czy w restauracji.

Oferta multimedialnych stołów dotykowych jest bardzo bogata. W profesjonalnych firmach o kształcie, rozmiarze czy kolorze może zdecydować sam klient, dostosowując wygląd urządzenie do wizerunku marki. W tej sytuacji wszystko zostaje opracowane adekwatnie do miejsca, w którym urządzenie ma być postawione i funkcji, jakie ma spełniać.

Charakterystyka stołów multimedialnych

Stoły multimedialne wyposażone są w profesjonalny panel LCD, który jest przystosowany do pracy w pozycji stołu oraz odpowiednią wentylację, sprawiającą, że urządzenie może pracować w trybie ciągłym. Wykorzystana innowacyjna technologia dotykowo-pojemnościowa działająca przez szkło sprawia, że uzyskać można blat w formie jednolitej powierzchni bez dodatkowych ram. Warto podkreślić, że stół jest odporny na zalania i uszkodzenia mechaniczne. Wszystkie te właściwości pozwalają na wykorzystanie stołów multimedialnych w różnych miejscach publicznych o dużym natężeniu ruchu takich jak galerie handlowe, lotniska czy targi.

Możliwości urządzenia

Wybierając stół multimedialny jako zabawę dla dzieci w przestrzeni publicznej, kiedy ich rodzice załatwiają swoje sprawy. Tego rodzaju urządzenia sprawdzą się też w roli punktu informacyjnego, który pomoże gościom w znalezieniu atrakcji znajdujących się w pobliżu danego miejsca lub wyświetlać plan muzeum z wyszczególnionymi wystawami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *