Najciekawsze wydarzenia w Galerii Łomianki

Najciekawsze wydarzenia w Galerii Łomianki

Galeria Łomianki to pobudowany w 2012 roku obiekt handlowy w podwarszawskich Łomiankach, zaraz obok Kampinoskiego Parku Narodowego. To wyróżniająca się nie tylko lokalizacją, ale również ideą galeria, która stawia na ekologiczną ścieżkę oraz promowanie bycia eko i przyjaźń z naturą. Wnętrze galerii wypełniają oczywiście standardowe sieciówki, lokale usługowe i strefa gastronomiczna. Jednak Galeria Łomianki to nie tylko sklepy, ale także liczne wydarzenia, zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Warsztaty

W galerii mają regularnie miejsce warsztaty, choć ich tematyka ulega zmianie. Udział w warsztatach jest bezpłatny i dozwolony dla każdego, zarówno dorośli i dzieci mogą uczestniczyć w zabawie. Przykładem takich warsztatów jest akcja „Zielono mi. Cuda wianki”, gdzie można tworzyć piękne ozdoby i wieńce z jesienno-zimowym motywem. Idealne dekoracji na stół bożonarodzeniowy.

Językowo

W galerii mają miejsce zajęcia językowe dla dzieci. To świetna okazja dla najmłodszych, by bawić się i uczyć jednocześnie. Dzieci mogą poznać nowy język, rozwijać jeden z dwóch oferowanych języków oraz nie nudzić się w trakcie pobytu w galerii. Do wyboru są zajęcia z angielskiego lub francuskiego. Oba języki prowadzone są od podstaw i z nastawieniem na dzieci. Zajęcia regularnie odbywają się w piątki i czwartki w zależności od wybranego języka. Szczegółowe informacje zawarte są na stronie internetowej galerii – https://galerialomianki.pl.

Targi

Galeria Łomianki może pochwalić się także specjalnymi wydarzeniami branżowymi, na przykład ze świata fashion. Takim wydarzeniem jest między innymi „Hello Fashion — targi polskich projektantów”. To wyjątkowa okazja, by podziwiać dzieła polskich projektantów, a także nabyć oryginalne ubrania, dodatki i tkaniny. Wszystko wysokiej jakości oraz o niepowtarzalnych wzorach. To prawdziwa gratka dla trendsetterów i modo-maniaków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *