Pokazy baristów

Pokazy baristów

Kawa to napój o niemalże magicznych właściwościach i wspaniałym smaku. Jej dobrze zaparzona filiżanka dodaje energii jednocześnie kojąc zmysły. Występuje w setkach gatunków i receptur, a o samym smaku i aromacie kawy można pisać całe tomy, nie odkrywając przy tym jej niepowtarzalnej natury i tajemnicy. Łyk kawy, do której barista podszedł z pasją, będzie wspaniałym zwieńczeniem każdego wydarzenia. Tym bardziej że profesjonalni bariści potrafią zaskoczyć sposobem przyrządzania kawy, zamieniając ten proces w prawdziwy spektakl. Czemu zatem nie urządzić pokazu baristycznego na swoim wydarzeniu?

Cudownie pachnąca kawa z misternie wykonanym worem na piance i mnóstwo ciekawych informacji na temat czarnego złota, z którego przygotowuje się najpopularniejszy napój świata. To wszystko gwarantuje profesjonalnie przygotowany pokaz baristów. Chcesz znaleźć specjalistę działającego na danym obszarze – wpisz w wyszukiwarkę np. „barista Opole” a będziesz mógł wybrać najbardziej doświadczonego mistrz kawowego, który zaprezentuje niezwykłą sztukę zdobienia kawy.

Jak to wygląda?

Profesjonalny barista do wykonania pokazu zapewnia własny mobilny bar kawowy wraz z pełnym wyposażeniem oraz produktami najwyższej jakości. Bardzo ważne jest to, aby pracować na najwyższej jakości ziarnach, które zapewniają wspaniałe doznania smakowe. Na specjalne życzenie na dowolnej kawie mlecznej na może pojawić się specjalny wzór, jak np. inicjały pary młodej, rozeta, serce lub logo firmy – słowem wszystko. Tego rodzaju spotkania z baristą to doskonałe uzupełnienie każdego eventu, nieważne czy będzie to spotkanie biznesowe, konferencja, targi, drzwi otwarte lub przyjęcie weselne.

Zalety usługi

Zorganizowanie pokazu baristy przyciąga uwagę nie tylko smakiem kawy, ale również sztuką malowania spienionym mlekiem. Specjalnie wyselekcjonowane, najlepsze ziarna prosto z lokalnej palarni kawy sprawiają, że wszyscy uczestnicy wydarzenia odprężają się momentalnie. Poza kawą bar serwuje też najczęściej świeże soki z owoców, koktajle warzywne, orzeźwiające lemoniady oraz herbaty świata wyłącznie z naturalnych składników. W czasie trwania pokazu barista może przeprowadzić też warsztaty baristyczne dla ochotników, angażując przy tym publiczność do wspólnej zabawy, w której czasie specjalista zdradzi tajniki zawodu i pokaże jak w prosty sposób zachwycić finezyjnym wzorem na powierzchni kawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *