Księgowa dla Twojej firmy

Księgowa dla Twojej firmy

Prowadzisz firmę i właśnie stoisz przed wyborem tego, czy szukać księgowej dla prowadzenia formalności, czy nie. Z jednej strony wszyscy Twoi zaprzyjaźnieni biznesmeni od dawna korzystają z tego, co oferuje im księgowa. Są zadowoleni, mają święty spokój i mogą skupić się na właściwych zadaniach. Z drugiej jednak strony słyszałeś o sumach, jakich księgowa wymaga i jesteś autentycznie załamany! Mało, że podatki zjadają Cię zupełnie, to jeszcze teraz opłacanie osoby, która do tych podatków dochodzi w oswojony sposób. Załamujesz ręce i nie wiesz co robić. MH – biuro rachunkowe ukazuje, że można oczywiście pozostać przy starej wersji, czyli Ty, zamknięte biuro i stosy papierów. Każdego dnia przynajmniej dwie godziny, bo dochodzi kwestia rozliczenia faktur, czy sporządzenia i podpisania konkretnych umów z innymi firmami. Potem należy wypłacić pracownikom pensje. Siedzisz w biurze tak naprawdę cały dzień. Szykując się do pracy nad dokumentami i realizując je. Księgowa wykonałaby to trzy razy szybciej, dając Ci wolność i czas dla siebie.

Pozostaje pytanie – ile warty jest twój czas? Musisz się zastanowić, ile możesz na niego poświęcić. Księgowość pochłania całe mnóstwo czasu. Musisz bardzo dokładnie analizować każdą sumę, a to i tak nie będzie wszystko. Właśnie dlatego powstał mit, czy stereotyp szefa, jaki zasiada za biurkiem w swoich biurze i przekopuje się przez całą masę papierów. Dziś takie rzeczy robi księgowa i jeśli naprawdę nie chcesz być zacofany, wybierz księgową dla swojej firmy.

Jakie korzyści uzyskasz? O wiele więcej czasu wolnego. Odejdzie ci martwienie się o to, czy zdążysz wyrobić się z innymi zleceniami. Wreszcie będziesz miał kogoś, komu możesz również zaufać. Pensja, jaką zarabia księgowa jest proporcjonalnie zbliżone do pensji, jaką otrzymuje się w stałej pracy w inne branży. Okazuje się, że praca stoi otworem dla wszystkich, którzy niezależnie od wyboru stają się bogaci. Zarabiają duże pieniądze przy jednoczesnej umiejętności zastosowania ich oraz zaoszczędzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *